Pokračovanie animovanej série, čierna komédia a originálny príbeh v Kine SĽUK

06.02.2018

Sobotu V Kine SĽUK odštartujeme pokračovaním populárnej animovanej série plnej dobrodružstva, zábavy i kúziel. Po tom, ako Gerda porazila Snehovú kráľovnú a oslobodila svojho brata Kaya, má pred sebou ďalšiu úlohu: nájsť rodičov unesených Severným vetrom a dať celú rodinu zase dohromady. Snehová kráľovná: Tajomstvo ohňa a vody v sobotu, 10.2. o 15:00 hod.
Čiernočierna komédia o niekdajšej najlepšej krasokorčuliarke sveta - Tonyi Hardingovej, prináša divoký a ťažko uveriteľný príbeh. Vzostup z ničoho až na vrchol, túžba, vášeň, pád na samotné dno a jeden z najväčších škandálov športovej histórie. Ja, Tonya na vás čaká 10.2. o 19:00 hod.
Pokiaľ patríte k priaznivcom anime rozprávok, určite si nenechajte ujsť japonskú snímku Chlapec vo svete príšer. Keď sa Kjuta, osirený chlapec žijúci na uliciach mesta Šibuja, dostane do fantastického sveta príšer, ujme sa ho Kumatecu, nevrlý a drsný bojovník, ktorý si hľadá vhodného učňa. Keď hrozí, že hlboká temnota uvrhne svet ľudí aj príšer do chaosu, toto silné puto dvoch rozdielnych bytostí musí podstúpiť najťažšiu skúšku. Ako to dopadne uvidíte v nedeľu, 11.2. o 15:00 hod.
Predstavte si, že by ste mohli rozprávkovo zbohatnúť. Stačilo by splniť jednu malú podmienku. Dobrovoľne absolvovať proces, na ktorého konci by ste merali iba desať centimetrov. Išli by ste do toho? Režisér Alexander Payne, nakrútil veľmi originálny film o mužovi, ktorý začal naozaj žiť, až keď sa začal na život pozerať z úplne inej perspektívy. Komédia Zmenšovanie, 11.2. o 19:00 hod.
Tešíme sa na vašu návštevu!

www.kino.sluk.sk

profesionálne umelecké teleso
hudobno-tanečné programy
centrum tradičnej kultúry
vlastná divadelná scéna