Prvý septembrový víkend v Kine SĽUK

27.08.2018

„A opäť je to tu“ Pat a Mat, naši dvaja známi kutilovia znovu v akcii. Presťahovali sa do nových domov, kde na nich čakajú nové výzvy a nové príhody. Pre Pata a Mata nie je nič problém, či už ide o boj s rojom včiel alebo opravu elektrickej kosačky. To, že doma to radšej skúšať netreba snáď ani netreba pripomínať. Pat a Mat opäť v akcii, 1.9. o 15:00 hod.
Večer o 19:00 hod. prinesieme príbeh o Janovi Palachovi, študentovi,ktorý sa v roku 1969 upálil na protest proti sovietskej invázii do Československa. Uvidíte posledné mesiace života nekompromisného mladíka, ktorý priniesol krajnú obeť v túžbe vyburcovať národ z okupačnej letargie.
V nedeľu o 15:00 hod. sme si pre všetkých školopovinných ale aj tých čo majú školskú dochádzku dávno za sebou pripravili animovanú rozprávku o mladom vtáčikovi Kubkovi, ktorý sa nevedel naučiť lietať. Hoci sa Kubko veľmi snažil, nepodarilo sa mu to a nemohol tak odletieť so svojou rodinou do teplých krajín. Našťastie stretáva nových kamarátov, ktorí mu pomôžu a spoločne sa vydávajú na cestu do rajského údolia, kde sa ukrývajú všetky vtáky pred ich najväčším spoločným nepriateľom, sokolom.
Večer o 19:00 hod. sa môžete tešiť na akčnú komédiu Špión, ktorý ma dostal - o dvoch najlepších kamarátkach, Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon). Jedného dňa sa u nich v byte objaví bývalý priateľ Audrey, ktorého prenasleduje banda nebezpečných zabijakov. Dodatočne vysvitne, že je tajným agentom, o čom sa dovtedy nikomu nezmienil.

Tešíme sa na vašu návštevu!
www.kino.sluk.sk

profesionálne umelecké teleso
hudobno-tanečné programy
centrum tradičnej kultúry
vlastná divadelná scéna