Filmové novinky už tento víkend v Kine SĽUK

10.09.2018

Sobotné popoludnie v Kine SĽUK odštartujeme animovanou dobrodružnou rozprávkou pre celú rodinu. Kubko je malý vtáčik, ktorý sa nevedel naučiť lietať. Hoci sa veľmi snažil, nepodarilo sa mu to a nemohol tak odletieť so svojou rodinou do teplých krajín. Našťastie stretáva nových kamarátov, ktorí mu pomôžu a spoločne sa vydávajú na cestu do rajského údolia. Či sa mu to podarí, uvidíte 15.9. o 15:00 hod.
Ak máte chuť na trocha napätia, večer o 19:00 hod. si určite prídete na svoje. Všetko sa začína obyčajnou láskavosťou – Emily požiada svoju najlepšiu priateľku Stephanie, aby vyzdvihla jej syna zo škôlky. Lenže Emily si po neho už nepríde. Nedvíha telefón a neodpovedá ani na esemesky. Stephanie sa preto spojí s manželom Emily, Seanom a spolu rozbehnú veľkú pátraciu akciu. V thrilleri Nebezpečná láskavosť sa v hlavných úlohách predstavia Anna Kendrick, Blake Lively a.Rupert Friend.
Milovali ste dobrodružstvá Medvedíka Pú? Potom k nám určite zavítajte v nedeľu, 16.9. o 15:00 hod. Na plátna kín sa totiž vracia obľúbená postavička tentokrát v novom rodinnom filme. Dospelý Christopher Robin tvrdo pracuje v zamestnaní, kde je mizerne platený. Christopher už úplne zabudol na svoje idylické detstvo strávené s plyšovým medvedíkom Pú a jeho kamarátmi. Keď sa však s medvedíkom po dlhom čase znovu stretne, ich priateľstvo opäť vzplanie a pripomenie Christopherovi nekonečné dni detských radovánok a zábavy, ktoré ako malý chlapec zažíval.
Večer o 19:00 hod. na vás čaká romantická komédia Cesta za láskou, v ktorej na seba narazia ako večne nepríjemní a ufrflaní samotári na svadbe, kam jednoducho museli. Omylom sa dajú do reči už na letisku počas cesty a hneď zistia, že majú vlastne veľa spoločného: nenávidia ženícha, nevestu, svadby a zo všetkého najviac začnú nenávidieť seba navzájom. Herecký koncert Keanu Reevesa a Winony Ryder vás určite pobaví aj dojme.

Tešíme sa na vašu návštevu!
www.kino.sluk.sk

profesionálne umelecké teleso
hudobno-tanečné programy
centrum tradičnej kultúry
vlastná divadelná scéna