Animovaný príbeh, významný muzikál a nová česká komédia tento víkend v Kine SĽUK

17.09.2018

Sobota v Kine SĽUK začne dobrodružnou komédiou pre celú rodinu o dospelom Christopherovi Robinovi, ktorého neteší jeho práca a po rokoch sa opäť stretáva s medvedíkom Pú a jeho kamarátmi. Ako to dopadne uvidíte o 15:00 hod. Večer o 19:00 hod. sme si pre vás pripravili skutočnú filmovú lahôdku, jeden z najvýznamnejších muzikálov druhej polovice 20. storočia ktorý vznikol pod taktovkou Miloša Formana. Film Vlasy kritizoval vtedajšiu spoločnosť, odsudzoval vojnu vo Vietname a vyzýval hnutie hippies.
V nedeľu popoludní na všetky deti čaká animovaný príbeh o nádhernej planéte Kepler, ktorá je dnes vyprahnutá a na pokraji zániku. Odvážni mladí obyvatelia planéty Kepler - AXEL, GAGA a BONO sa rozhodnú nasledovať starú legendu a vydávajú sa hľadať semienko života do oázy skrytej v ničivej sopke, aby zachránili svoj domov. Axel a tajomstvo planéty Kepler uvidíte 23.9. o 15:00 hod.
Charizmatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák je šéfredaktorom časopisu Playboy. Jedného dňa sa mu zosype celý doterajší život a on si praje aby sa stal ženou, pretože "ženy to majú v živote omnoho jednoduchšie". Ráno Karel zistí, že následkom nočnej alkoholickej „jazdy“ a zásahom veštkyne Zoltany (Pavla Tomicová) sa stal ženou (Anna Polívková). Avšak len fyzicky. Karel sa ako Karla musí vyrovnať nielen s novým vzhľadom, ale hlavne sa naučiť fungovať v ženskom tele a zistiť, či to majú ženy naozaj jednoduchšie ? Bláznivú komédiu Po čom muži túžia uvidíte 23.9. o 19:00 hod.

Tešíme sa na vás!

www.kino.sluk.sk

profesionálne umelecké teleso
hudobno-tanečné programy
centrum tradičnej kultúry
vlastná divadelná scéna