Prvý novembrový víkend v Kine SĽUK

29.10.2018

Čas vypršal, kúzla ožívajú! Keď sa 10-ročný Lewis dozvie, že sa musí presťahovať k svojmu strýkovi, netuší aké magické dobrodružstvo ho čaká. Jeho novým domovom sa stane rozľahlé starodávne sídlo, v ktorom, ako čoskoro zistí, sa dejú veľmi čudné veci. Fantasy film Tajomstvo domu s hodinami na vás čaká 3.11. o 15:00 hod.
Večer o 19:00 hod. sme si pripravili oslavu jednej z najväčších rockových kapiel všetkých čias, Queen. Bohemian Rhapsody popisuje hudobnú dráhu a jedinečnú životnú a umeleckú kariéru Freddieho Mercuryho od založenia skupiny Queen až po pamätný koncert Live Aid v roku 1985. Prvú novembrovú nedeľu spoločne rozlúskneme záhadu kedy draci tancujú hip-hop, ako sa slávia Vianoce v dračej jaskyni, akú čarovnú moc má sto rokov neumývaný dračí zub a hlavne prečo draka bolí hlava? Nová česko-slovenská rozprávka s rovnomenným názvom Keď draka bolí hlava vás pobaví o 15:00 hod.
Každý hľadá šťastie, no keď vám ťahá na tridsať a stále žijete s rodičmi, ktorí sa k vám správajú ako k dieťaťu, ste bez práce a láska je v nedohľadne, hľadáte ešte intenzívnejšie. Romantickú komédiu Perfect Kiss uvidíte 4.11. o 19:00 hod.

Tešíme sa na vašu návštevu!

www.kino.sluk.sk

profesionálne umelecké teleso
hudobno-tanečné programy
centrum tradičnej kultúry
vlastná divadelná scéna