Pokračovanie čarodejníckej série aj obľúbené animované hrdinky už tento víkend v Kine SĽUK

03.12.2018

Druhá decembrová sobota v Kine SĽUK začne animovaným filmom o malom žltom taxíku, ktorému pod kapotou bije srdce skutočného pretekára a sníva o titule „Kráľa ciest“. Počas pretekov však urobí chybu a nešťastne nabúra do slávnej talianskej modelky Belly di Monetti, do ktorej sa na prvý pohľad zamiluje. Lenže Bella patrí do úplne inej kategórie luxusných áut. Keď sa Taxík a jeho najlepší kamarát Putt Putt ocitnú v nebezpečenstve, rýchlo zistia, že zostať verný sám sebe je omnoho ťažšia úloha ako získať slávu či srdce svojej lásky. Rozprávku Super taxík uvidíte 8.12. o 15:00 hod.
Večer o 19:00 hod. na vás čaká pokračovanie čarodejníckej série od J.K. Rowlingovej – Fantastické zvery. Grindelwaldove vyhrážky sa naplnia a z väzenia sa mu podarí uniknúť. Začne zhromažďovať svojich nasledovníkov, ktorí nič netušia o jeho skutočnom pláne - získať čistokrvných čarodejníkov, aby ovládli všetkých nomágov.
V nedeľu popoludní všetky deti potešia obľúbené animované hrdinky Mimi a Líza. Mimi spolu so svojou najlepšou kamarátkou Lízou už navštívili veľa fantastických svetov plných zábavy, ale aj záhad. Teraz konečne prišli Vianoce. Spoločne so susedmi z domu zdobia nádherný, veľkolepý stromček. Ibaže žiarovky na ňom nechcú svietiť. Kam zmizlo to čarovné vianočné svetlo? Utieklo? Alebo ho ktosi ukradol? To sa dozviete 9.12. o 15:00 hod. Večer o 19:00 vás pobaví francúzska komédia Do plaviek, o depresívnom Bertrandovi, ktorý trpí krízou stredného veku. Jedného dňa odpovie na inzerát, ktorý hľadá nového člena do družstva mužského synchronizovaného plávania. Bertrand netuší, že v amatérskom družstve nájde nielen priateľov, ale i novú chuť do života. Komédia nielen o tom, ako dlho musíte zadržať dych, abyste prežili život.

Tešíme sa na vás!
www.kino.sluk.sk

profesionálne umelecké teleso
hudobno-tanečné programy
centrum tradičnej kultúry
vlastná divadelná scéna