Nový slovenský film Trhlina nakrútený podľa bestselleru Jozefa Kariku, už tento víkend v Kine SĽUK

28.01.2019

Prvý februárový víkend v Kine SĽUK zahájime so Spider-Manom, ktorý sa ukáže v novom svetle, s použitím jedinečnej technológie animácie. V úlohe Spider-Mana uvidíte brooklynskeho tínedžera Milesa Moralesa, ktorý žije v multiverze. Pod modro-červenou maskou sa však neukrýva len on sám. Spider-Man: Paralelné svety 2.2. o 15:00 hod.
Očakávaná adaptácia knihy Jozefa Kariku Trhlina sa konečne dočkala svojej kinopremiéry. Sfilmovaniu knižného bestselleru sa ujal režisér Peter Bebjak a ako to dopadlo sa môžete presvedčiť sami 2.2. o 19:00 hod.
V nedeľu o 15:00 hod. k nám zavíta malý žltý Taxík, ktorému pod kapotou bije srdce skutočného pretekára a sníva o titule „Kráľa ciest“. Keď sa navyše zamiluje do Belly, ktorá patrí do inej kategórie luxusných áut a ktorá má priateľa, začína sa naozajstné dobrodružstvo. Super taxík 3.2. o 15:00 hod. Viera prežila s Jindřichom skvelý život a je pevne rozhodnutá splniť i jeho posledné prianie – zabehnúť maratón! Dcéry sa však do behania neženú. Majú úplne iné starosti. Svojrázna mama Viera preto musí napnúť všetky sily, aby rodinnú štafetu priviedla cez radu prekážok a komických komplikácií na štart Jindřichovho vysneného maratónu. Nová česká komédia Ženy v behu na vás čaká 3.2. o 19:00 hod.

Tešíme sa na vašu návštevu!
www.kino.sluk.sk

profesionálne umelecké teleso
hudobno-tanečné programy
centrum tradičnej kultúry
vlastná divadelná scéna