Návrat kúzelnej pestúnky a dobrodružný rodinný film od autora bestselleru Psia duša tento víkend v Kine SĽUK

04.02.2019

Najslávnejšia pestúnka sa vráti do Kina SĽUK už túto sobotu! Kúzelná pestúnka Mary Poppins sa vracia v novom originálnom príbehu, aby s pomocou veselého údržbára pouličných lámp Jacka a svojich jedinečných čarodejníckych schopností pomohla Michaelovi a novej generácii rodiny Banksových nájsť radosť a šťastie po osobnej strate. Návrat Mary Poppins, 9.2. o 15:00 hod.
Večer o 19:00 hod. prinesieme historickú drámu z prostredia anglického kráľovského dvora. Tam dochádza ku každodennému boju o vrtkavú priazeň nešťastnej a slabej panovníčky Anny Stuartovnej. Usilujú sa o ňu nielen ministri a vojvodcovia, ale predovšetkým jej dve spoločníčky, Lady Sarah a komorná Abigail. Tieto dve dámy sa v dráme plnej čierneho humoru nezastavia pred ničím. Favoritka, 9.2. o 19:00 hod.
Po úspechu filmu Lego príbeh®, ktorý položil základnú kocku nového fenoménu, sa opäť stretneme s hrdinami z mestečka Brickburg. V novom akčnom dobrodružstve sa obyvatelia pustia do boja za záchranu svojho milovaného domova. Lego príbeh® 2, 10.2. o 15:00 hod.
O 19:00 hod. vám prinesieme dobrodružný rodinný film od autora bestselleru Psia duša. Bella bola len šteniatko, keď si ju Lucas adoptoval a odvtedy boli najlepší priatelia. Jedného dňa však Bella zmizne a ocitne sa vyše 600 km od svojho pána. Láska k nemu je však silnejšia ako nepriazeň osudu a Bella je rozhodnutá sa vrátiť domov. Cestou na ňu čakajú rôzne dobrodružstvá, noví priatelia, ale aj nebezpečenstvá veľkého, neznámeho sveta. Návrat domov, 10.2. o 19:00 hod.

Tešíme sa na vašu návštevu!
www.kino.sluk.sk

profesionálne umelecké teleso
hudobno-tanečné programy
centrum tradičnej kultúry
vlastná divadelná scéna