Čo sme si pre vás tento víkend pripravili v Kine SĽUK

11.03.2019

Vymýšľať atrakcie, aké svet ešte nevidel, je pre June a jej mamičku ta úplne najlepšia zábava. Vo svojej predstavivosti vysnívali čarovný park, v ktorom všetky atrakcie riadia hovoriace zvieratká s veľmi vyhranenou osobnosťou. Už ste videli ako ochrankára dikobraza, ktorý sa všetkého bojí a v strese nekontrolovane vystreľuje svoje pichliače? Čarovný park, 16.3. o 15:00 hod.
Osemnásťročný Nic má na prvý pohľad všetko – skvelú rodinu, krásu, talent a práve ho prijali na univerzitu. Napriek tomu je v jeho živote trhlina, ktorú vypĺňa drogami. Emotívny film o sile závislosti a ešte väčšej sile lásky je nakrútený podľa skutočného príbehu Nica a David Sheffovcov, ktorí svoje zážitky zachytili každý zo svojho uhľa pohľadu v samostatných knihách. Beautiful Boy, 16.3. o 19:00 hod.
Život na farme je nekonečná nuda. Každý deň plynie v rovnakom rytme, Shaun musí poslúchať a robiť čo farmár nariadi. Ako mať jeden jediný deň voľna? Shaun vymyslí spôsob, ako na to. Ovečka Shaun vo filme, 17.3. o 15:00 hod. Večer o 19:00 hod. na vás čaká film nakrútený podľa slávneho románu britského spisovateľa Simona Mawera The Glass room - Sklenená izba, inšpirovaného dramatickými udalosťami 20. storočia i zrodom ikonického architektonického skvostu – brnenskej vily Tugendhat.

Tešíme sa na vašu návštevu!
www.kino.sluk.sk

profesionálne umelecké teleso
hudobno-tanečné programy
centrum tradičnej kultúry
vlastná divadelná scéna