Dokumentárny film o jenom z najzásadnejších módnych návrhárov 20. storočia už tento víkend v Kine SĽUK

25.03.2019

V sobotu popoludní na vás čaká rodinný dobrodružný príbeh o boji za prežitie malého divokého soba, ktorý sa musí vysporiadať s nebezpečím a výzvami, ktoré ho čakajú behom jeho prvého roku života. Príbehom vás prevedie komentár Roba Rotha. Putovanie so sobíkom, 30.3. o 15:00 hod.
Večer o 19:00 hod. sme si pre vás pripravili čiernu komédiu o partičke chlapov, ktorí sa vo voľnom čase hrajú na členov URNA – Útvaru rýchleho nasadenia. Ich motiváciou je túžba po adrenalíne a falošná predstava, že sú ako Robin Hood a jeho družina, ktorí bohatým brali a chudobným dávali. Úhoři mají nabito, 30.3. o 19:00 hod.
Vymýšľať atrakcie, aké svet ešte nevidel, je pre June a jej mamičku ta úplne najlepšia zábava. Vo svojej predstavivosti vysnívali čarovný park, v ktorom všetky atrakcie riadia hovoriace zvieratká. Jedného dňa sa June dostane na opustené miesto, kde kedysi skutočne existoval zábavný park, aký si vysnívala. Dokáže June opäť prebudiť svoju fantáziu a zastaviť zánik tohto raja atrakcií? Čarovný park, 31.3. o 15:00 hod.
Skutočná filmová lahôdka na vás čaká o 19:00 hod. Jeho život pripomínal rozprávku a horor zároveň. Obyčajný chlapec z robotníckej rodiny sa vďaka svojmu talentu vypracoval do čela módnych značiek Givenchy alebo Gucci. Hoci by sa mohlo zdať, že mu nič nechýba, v jeho živote nechýbali osobní démoni, ktorých cítiť z každej jeho kolekcie, a ktorí nakoniec jeho život ukončili predčasne. McQueen, 31.3. o 19:00 hod.

Tešíme sa na vašu návštevu!
www.kino.sluk.sk

profesionálne umelecké teleso
hudobno-tanečné programy
centrum tradičnej kultúry
vlastná divadelná scéna