Rozprávka od tvorcov filmu Shrek už tento víkend v Kine SĽUK

08.04.2019

V sobotu popoludní vám prinesieme príbeh, ktorý sa odohráva v čase vznešených rytierov, krásnych princezien a nebezpečných čarodejníkov. Potulný umelec Ruslan sa zamiluje do krásnej Mily, ale keď ju unesie zlý čarodejník, bez zaváhania sa vydá hľadať princeznú aj napriek všetkým prekážkam. Ukradnutá princezná, 13.4. o 15:00 hod.
Večer o 19:00 hod. na vás čaká nová česká komédia v hlavnej úlohe so skvelou Ivou Janžurovou. Film Teroristka je príbehom učiteľky na dôchodku, ktorá celý život svojich žiakov učila, že základom všetkého je slušnosť a násilie nič nerieši. Lenže nakoniec zistí, že presne na toto gauneri spoliehajú.
Čo majú spoločné Snehulienka, Šípková Ruženka či Popoluška? Všetky sú zaľúbené do Princa Krasoňa. Ešte keď bol malý chlapček, zlomyseľne ho zakliala zlá kráľovná. Odvtedy sa do neho každé dievča v kráľovstve beznádejne zaľúbi. Aby prelomil kliatbu a našiel pravú lásku, vydá sa na dobrodružnú cestu. Rozprávka od tvorcov filmu Shrek prinesie vtipný príbeh pre celú rodinu o odvážnych a správnych rozhodnutiach či pravej láske. Princ Krasoň, 14.4. o 15:00 hod.
Jacques je novinárom v jednej z veľkých regionálnych redakcií vo Francúzsku. Jeho povesť nestranného a talentovaného investigatívneho novinára upúta pozornosť Vatikánu, ktorý ho najme na špeciálne vyšetrovanie. Hneď po svojom príchode do malej francúzskej dediny stretáva mladú, citlivú a pobožnú Annu, ktorá tvrdí, že na vlastné oči videla Pannu Máriu. Zjavenie, 14.4. o 19:00 hod.

Tešíme sa na vašu návštevu!
www.kino.sluk.sk

profesionálne umelecké teleso
hudobno-tanečné programy
centrum tradičnej kultúry
vlastná divadelná scéna