Návrat Pokémonov a novinka od legendárneho režiséra už tento víkend v Kine SĽUK

06.05.2019

Predstavujeme vám pána Spojku! Výška 2 metre a 40 centimetrov, hustá srsť, váha 280 kilogramov – ale nedajte sa oklamať jeho vzhľadom! Je neuveriteľne milý a srší vtipom. Jeho dobrodružstvo začína vo chvíli, keď sa unavený z večnej samoty uprostred divočiny rozhodne napísať list nebojácnemu prieskumníkovi sirovi Lionelovi Frostovi. Prosí ho v ňom, aby mu pomohol nájsť vzdialených súkmeňovcov, ktorí žijú v tajomnom údolí Šangri-La. Animovaná komédia pre malých aj veľkých Hľadá sa Yeti na vás čaká v sobotu, 11.5. o 15:00 hod.
Legendárny scenárista, režisér a enfant terrible americkej kinematografie Harmony Korine sa po niekoľkoročnej pauze vracia so sviežou a podvratnou komédiou o bujarých príhodách neodolateľného podvodníka Moondoga. Šibalský gauner žije život vo veľkom štýle, len podľa svojich vlastných pravidiel a z veľkej časti pod vplyvom alkoholu alebo akejkoľvek inej omamnej látky, ktorá sa mu dostane do ruky. The Beach Bum, 11.5. o 19:00 hod.
Pokémon sa vracia na filmové plátna! Tim Goodman je bývalý tréner Pokémonov a syn prominentného detektíva Harryho Goodmana. Keď jeho otec zmizne pri autonehode, príde Tim do mesta Ryme kde stretne detektíva Pikachu, ktorý bol Harryho bývalým Pokémonom. Tim je nejakým spôsobom schopný porozumieť tomuto pokémonovi a neochotne spolupracuje, aby našiel svojho otca Harryho a odhalil tajomstvo okolo jeho zmiznutia. Pokémon: Detektív Pikachu, 12.5. o 15:00 hod.
Raphaelovi pripadá jeho život naprosto dokonalý. Je slávnym spisovateľom, čitatelia ho obdivujú, milujúca a krásna žena ho podporuje. A to až do jedného večera, kedy to v ich vzťahu trochu zaškrípe. Druhý deň ráno sa Raphael prebudí do úplne iného, alternatívneho sveta, v ktorom musí znovu a od začiatku bojovať o svoju životnú lásku. Láska na druhý pohľad, 12.5. o 19:00 hod.

Tešíme sa na vašu návštevu!
www.kino.sluk.sk

profesionálne umelecké teleso
hudobno-tanečné programy
centrum tradičnej kultúry
vlastná divadelná scéna