Ponuky práce

Ponuka práce: Upratovačka

Slovenský ľudový umelecký kolektív (SĽUK), štátna profesionálna umelecká inštitúcia, ktorá pôsobí v oblasti umeleckého spracovania a interpretácie folklóru a v oblasti starostlivosti o tradičnú ľudovú kultúru Slovenska, so sídlom v Bratislave, v mestskej časti Rusovce, kde má aj svoju stálu scénu – Divadlo SĽUK, obsadzuje pozíciu:

UPRATOVAČKA

Náplň práce

  • Vykonávanie upratovacích prác v administratívnych priestoroch a priestoroch prevádzky
  • Vysávanie kobercov a umývanie podláh
  • Utieranie prachu z políc, stolov, regálov a iných plôch mobiliára
  • Vysýpanie košov v kanceláriách a na toaletách
  • Umývanie a dezinfekcia priestorov šatní a spŕch
  • Umývanie a dezinfekcia sociálnych zariadení
  • Dopĺňanie hygienických potrieb
  • Umývanie okien a sklenených plôch v stanovených intervaloch

Požiadavky na zamestnanca

  • Uchádzači so stredoškolským vzdelaním budú uprednostnení
  • Prax vo vykonávaní upratovacích prác výhodou, nie však podmienkou

Osobnostné predpoklady

  • Samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť
  • Kolegialita, ochota pomáhať
  • Kultivované vystupovanie a prejav
  • Fyzická zdatnosť

Ponúkaná mzda

  • Mzda podľa platnej stupnice platových taríf pri výkone práce vo verejnom záujme, v nadväznosti na prax, minimálne 700 Eur btto
  • Možnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe

Ponúkané výhody

  • Plný úväzok, kratší denný pracovný čas podľa Kolektívnej zmluvy
  • Dodatková dovolenka nad rámec Zákonníka práce
  • Príspevok na stravovanie nad rozsah Zákonníka práce
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Ďalšia starostlivosť o zamestnanca  a výhody podľa Kolektívnej zmluvy a sociálneho programu
  • Dlhodobá stabilná práca vo verejnej inštitúcii
  • Priateľský kolektív

Dátum nástupu

  • Dohodou

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať zaslaním profesijného životopisu na adresu:

marcela.migotova@sluk.sk

Ďakujeme vopred za jeho zaslanie a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

profesionálne umelecké teleso
hudobno-tanečné programy
centrum tradičnej kultúry
vlastná divadelná scéna